Richard Mille RM65-01 "Grey TPT"
| OW Ref | GATO506180 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM65-01 "Grey TPT"
Richard Mille RM65-01 "Grey TPT"
| OW Ref | GATO506180 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Original: $419,751.86
-65%$419,751.86
$146,913.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506180 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |










