Richard Mille RM65-01 "McLaren W1"
| OW Ref | GATO506711 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM65-01 "McLaren W1"
Richard Mille RM65-01 "McLaren W1"
| OW Ref | GATO506711 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |
Original: $528,462.42
-65%$528,462.42
$184,961.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506711 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |










