Richard Mille RM66
| OW Ref | GATO506713 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM66
Richard Mille RM66
| OW Ref | GATO506713 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Original: $1,698,602.50
-65%$1,698,602.50
$594,510.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506713 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |










