✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM67-02 "Alexis Pinturault"
| OW Ref | GATO502726 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 47.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM67-02 "Alexis Pinturault"
Richard Mille RM67-02 "Alexis Pinturault"
| OW Ref | GATO502726 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 47.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$502,643.66
Richard Mille RM67-02 "Alexis Pinturault"—
$502,643.66
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502726 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 47.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










