✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM67-02 "Italy"
| OW Ref | GATO505717 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM67-02 "Italy"
Richard Mille RM67-02 "Italy"
| OW Ref | GATO505717 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$444,211.73
Richard Mille RM67-02 "Italy"—
$444,211.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505717 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.7 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










