✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 116508
| OW Ref | GATO500422 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 116508
Rolex Cosmograph Daytona 116508
| OW Ref | GATO500422 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Chronograph |
$29,485.36
Original: $84,243.89
-65%Rolex Cosmograph Daytona 116508—
$84,243.89
$29,485.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO500422 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Chronograph |










