✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 126503
| OW Ref | GATO504983 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 126503
Rolex Cosmograph Daytona 126503
| OW Ref | GATO504983 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$33,829.37
Rolex Cosmograph Daytona 126503—
$33,829.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504983 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










