✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 126503
| OW Ref | GATO504984 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 126503
Rolex Cosmograph Daytona 126503
| OW Ref | GATO504984 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$35,731.80
Rolex Cosmograph Daytona 126503—
$35,731.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504984 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










