✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 126505
| OW Ref | GATO504986 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Sun Dust, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 126505
Rolex Cosmograph Daytona 126505
| OW Ref | GATO504986 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Sun Dust, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$73,236.95
Rolex Cosmograph Daytona 126505—
$73,236.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504986 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Sun Dust, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










