✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 126508
| OW Ref | GATO504989 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 126508
Rolex Cosmograph Daytona 126508
| OW Ref | GATO504989 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$72,013.95
Rolex Cosmograph Daytona 126508—
$72,013.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504989 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










