✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 126518LN
| OW Ref | GATO504999 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona 126518LN
Rolex Cosmograph Daytona 126518LN
| OW Ref | GATO504999 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$73,372.83
Rolex Cosmograph Daytona 126518LN—
$73,372.83
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504999 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Champagne, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










