✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona “Baguette” 126506
| OW Ref | GATO504975 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Light Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Cosmograph Daytona “Baguette” 126506
Rolex Cosmograph Daytona “Baguette” 126506
| OW Ref | GATO504975 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Light Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
$147,975.46
Rolex Cosmograph Daytona “Baguette” 126506—
$147,975.46
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504975 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Light Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










