✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Datejust 41 126334
| OW Ref | GATO504057 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Datejust 41 126334
Rolex Datejust 41 126334
| OW Ref | GATO504057 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$6,798.83
Original: $19,425.22
-65%Rolex Datejust 41 126334—
$19,425.22
$6,798.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504057 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










