✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Day-Date 40 "Baguette" 228238
| OW Ref | GATO505574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | President |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Day-Date 40 "Baguette" 228238
Rolex Day-Date 40 "Baguette" 228238
| OW Ref | GATO505574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | President |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day |
$28,534.15
Original: $81,526.13
-65%Rolex Day-Date 40 "Baguette" 228238—
$81,526.13
$28,534.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | President |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day |










