✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Explorer II 226570
| OW Ref | GATO500866 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Explorer II 226570
Rolex Explorer II 226570
| OW Ref | GATO500866 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$16,707.45
Rolex Explorer II 226570—
$16,707.45
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO500866 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










