✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II 126713GRNR
| OW Ref | GATO504941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II 126713GRNR
Rolex GMT-Master II 126713GRNR
| OW Ref | GATO504941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$9,937.84
Original: $28,393.84
-65%Rolex GMT-Master II 126713GRNR—
$28,393.84
$9,937.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










