✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II 126715CHNR
| OW Ref | GATO502334 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II 126715CHNR
Rolex GMT-Master II 126715CHNR
| OW Ref | GATO502334 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |
$19,450.02
Original: $55,571.48
-65%Rolex GMT-Master II 126715CHNR—
$55,571.48
$19,450.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502334 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |










