✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II 126718GRNR
| OW Ref | GATO504942 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II 126718GRNR
Rolex GMT-Master II 126718GRNR
| OW Ref | GATO504942 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$19,021.97
Original: $54,348.49
-65%Rolex GMT-Master II 126718GRNR—
$54,348.49
$19,021.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504942 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










