✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Batgirl" 126710BLNR
| OW Ref | GATO504940 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II "Batgirl" 126710BLNR
Rolex GMT-Master II "Batgirl" 126710BLNR
| OW Ref | GATO504940 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$7,750.04
Original: $22,142.98
-65%Rolex GMT-Master II "Batgirl" 126710BLNR—
$22,142.98
$7,750.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504940 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










