✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Root Beer" 126711CHNR
| OW Ref | GATO502335 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Rose Gold |
| Bracelet Material | Steel and Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II "Root Beer" 126711CHNR
Rolex GMT-Master II "Root Beer" 126711CHNR
| OW Ref | GATO502335 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Rose Gold |
| Bracelet Material | Steel and Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |
$8,558.58
Original: $24,453.08
-65%Rolex GMT-Master II "Root Beer" 126711CHNR—
$24,453.08
$8,558.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502335 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Rose Gold |
| Bracelet Material | Steel and Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date, GMT |










