✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Root Beer" "Tiger Iron" 126715CHNR
| OW Ref | GATO506623 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex GMT-Master II "Root Beer" "Tiger Iron" 126715CHNR
Rolex GMT-Master II "Root Beer" "Tiger Iron" 126715CHNR
| OW Ref | GATO506623 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$108,703.77
Rolex GMT-Master II "Root Beer" "Tiger Iron" 126715CHNR—
$108,703.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506623 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










