✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
| OW Ref | GATO503964 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
| OW Ref | GATO503964 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$21,599.43
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR—
$21,599.43
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503964 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










