✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126729VTNR
| OW Ref | GATO506622 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126729VTNR
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126729VTNR
| OW Ref | GATO506622 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$67,937.31
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126729VTNR—
$67,937.31
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506622 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










