✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Land-Dweller 40 127334
| OW Ref | GATO506631 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Land-Dweller 40 127334
Rolex Land-Dweller 40 127334
| OW Ref | GATO506631 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$46,059.31
Rolex Land-Dweller 40 127334—
$46,059.31
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506631 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










