✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Land-Dweller 40 127385TBR
| OW Ref | GATO506633 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Land-Dweller 40 127385TBR
Rolex Land-Dweller 40 127385TBR
| OW Ref | GATO506633 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$149,334.34
Rolex Land-Dweller 40 127385TBR—
$149,334.34
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506633 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Everose Gold |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










