✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Oyster Perpetual 34 124200
| OW Ref | GATO506674 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Oyster Perpetual 34 124200
Rolex Oyster Perpetual 34 124200
| OW Ref | GATO506674 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$10,864.26
Rolex Oyster Perpetual 34 124200—
$10,864.26
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506674 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










