✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Oyster Perpetual 36 "Lavender" 126000
| OW Ref | GATO506662 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 36 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Oyster Perpetual 36 "Lavender" 126000
Rolex Oyster Perpetual 36 "Lavender" 126000
| OW Ref | GATO506662 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 36 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$16,979.23
Rolex Oyster Perpetual 36 "Lavender" 126000—
$16,979.23
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506662 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 36 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










