✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Oyster Perpetual 41 "Pistachio" 134300
| OW Ref | GATO506656 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Oyster Perpetual 41 "Pistachio" 134300
Rolex Oyster Perpetual 41 "Pistachio" 134300
| OW Ref | GATO506656 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$4,753.71
Original: $13,582.03
-65%Rolex Oyster Perpetual 41 "Pistachio" 134300—
$13,582.03
$4,753.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506656 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










