✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Sea-Dweller 126603
| OW Ref | GATO502389 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Sea-Dweller 126603
Rolex Sea-Dweller 126603
| OW Ref | GATO502389 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Functions | Date |
$24,860.75
Rolex Sea-Dweller 126603—
$24,860.75
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502389 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Steel and Gold |
| Bracelet Material | Steel & Gold |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Functions | Date |










