✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Sea-Dweller Deepsea 136668LB
| OW Ref | GATO505654 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Sea-Dweller Deepsea 136668LB
Rolex Sea-Dweller Deepsea 136668LB
| OW Ref | GATO505654 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$24,206.10
Original: $69,160.30
-65%Rolex Sea-Dweller Deepsea 136668LB—
$69,160.30
$24,206.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505654 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | Over 1200 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










