✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Sky-Dweller 336235
| OW Ref | GATO505664 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Rhodium, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Sky-Dweller 336235
Rolex Sky-Dweller 336235
| OW Ref | GATO505664 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Rhodium, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
$20,401.23
Original: $58,289.24
-65%Rolex Sky-Dweller 336235—
$58,289.24
$20,401.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505664 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Rhodium, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Oysterflex |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |










