✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Sky-Dweller 336934
| OW Ref | GATO504933 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Sky-Dweller 336934
Rolex Sky-Dweller 336934
| OW Ref | GATO504933 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
$11,364.67
Original: $32,470.49
-65%Rolex Sky-Dweller 336934—
$32,470.49
$11,364.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504933 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |










