✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Sky-Dweller "Green" 336938
| OW Ref | GATO506692 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Sky-Dweller "Green" 336938
Rolex Sky-Dweller "Green" 336938
| OW Ref | GATO506692 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |
$89,543.53
Rolex Sky-Dweller "Green" 336938—
$89,543.53
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506692 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | Oyster |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, GMT, Month |










