Rolex Submariner 124060
| OW Ref | GATO503228 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Submariner 124060
Rolex Submariner 124060
| OW Ref | GATO503228 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Original: $15,620.35
-65%$15,620.35
$5,467.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503228 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










