✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Submariner Date 126618LB
| OW Ref | GATO503232 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Submariner Date 126618LB
Rolex Submariner Date 126618LB
| OW Ref | GATO503232 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$52,853.72
Rolex Submariner Date 126618LB—
$52,853.72
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503232 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










