✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Submariner Date 126619LB
| OW Ref | GATO503230 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Submariner Date 126619LB
Rolex Submariner Date 126619LB
| OW Ref | GATO503230 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$51,494.83
Rolex Submariner Date 126619LB—
$51,494.83
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503230 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 300 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










