✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Yacht-Master 40 126655
| OW Ref | GATO500385 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Yacht-Master 40 126655
Rolex Yacht-Master 40 126655
| OW Ref | GATO500385 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |
$16,453.68
Original: $47,010.52
-65%Rolex Yacht-Master 40 126655—
$47,010.52
$16,453.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO500385 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Everose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |










