✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Yacht-Master 42 226659
| OW Ref | GATO502388 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Yacht-Master 42 226659
Rolex Yacht-Master 42 226659
| OW Ref | GATO502388 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |
$41,982.66
Rolex Yacht-Master 42 226659—
$41,982.66
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502388 |
|---|---|
| Condition | |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Functions | Date |










