Audemars Piguet Royal Oak 15510ST.OO.1320ST.06
| OW Ref | GATO504646 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak 15510ST.OO.1320ST.06
Audemars Piguet Royal Oak 15510ST.OO.1320ST.06
| OW Ref | GATO504646 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Original: $67,937.31
-65%$67,937.31
$23,778.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504646 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |











