Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 26240ST.OO.1320ST.06
| OW Ref | GATO504623 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 26240ST.OO.1320ST.06
Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 26240ST.OO.1320ST.06
| OW Ref | GATO504623 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504623 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |











