✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Audemars Piguet Royal Oak Double Balance Wheel Openworked 15416CE.OO.1225CE.01
| OW Ref | GATO504635 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Double Balance Wheel Openworked 15416CE.OO.1225CE.01
Audemars Piguet Royal Oak Double Balance Wheel Openworked 15416CE.OO.1225CE.01
| OW Ref | GATO504635 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$293,375.83
Audemars Piguet Royal Oak Double Balance Wheel Openworked 15416CE.OO.1225CE.01—
$293,375.83
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504635 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |











