Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202OR.OO.1240OR.02
| OW Ref | GATO504656 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Pink Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202OR.OO.1240OR.02
Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202OR.OO.1240OR.02
| OW Ref | GATO504656 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Pink Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Original: $141,181.05
-65%$141,181.05
$49,413.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504656 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Pink Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |











