Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202ST.OO.1240ST.02
| OW Ref | GATO504657 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202ST.OO.1240ST.02
Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin 16202ST.OO.1240ST.02
| OW Ref | GATO504657 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Original: $100,414.59
-65%$100,414.59
$35,145.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504657 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |











