Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26238ST.OO.A340CA.01
| OW Ref | GATO504092 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Light Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26238ST.OO.A340CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26238ST.OO.A340CA.01
| OW Ref | GATO504092 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Light Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Original: $61,007.01
-65%$61,007.01
$21,352.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504092 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Light Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |











