Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420IO.OO.A009CA.01
| OW Ref | GATO504095 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420IO.OO.A009CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420IO.OO.A009CA.01
| OW Ref | GATO504095 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Original: $55,571.48
-65%$55,571.48
$19,450.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504095 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |











