Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420RO.OO.A002CA.01
| OW Ref | GATO504096 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420RO.OO.A002CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420RO.OO.A002CA.01
| OW Ref | GATO504096 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Original: $71,878.06
-65%$71,878.06
$25,157.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504096 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Pink Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |











