Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420SO.OO.A600CA.01
| OW Ref | GATO503994 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420SO.OO.A600CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26420SO.OO.A600CA.01
| OW Ref | GATO503994 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Original: $50,135.95
-65%$50,135.95
$17,547.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503994 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |











