Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Blue Ceramic 26579CS.OO.1225CS.01
| OW Ref | GATO504488 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar, Weekday Hand |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Blue Ceramic 26579CS.OO.1225CS.01
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Blue Ceramic 26579CS.OO.1225CS.01
| OW Ref | GATO504488 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar, Weekday Hand |
Original: $537,974.59
-65%$537,974.59
$188,291.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504488 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar, Weekday Hand |











