Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Openworked 26585CE.OO.1225CE.01
| OW Ref | GATO502766 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Month hand, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Openworked 26585CE.OO.1225CE.01
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Openworked 26585CE.OO.1225CE.01
| OW Ref | GATO502766 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Month hand, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502766 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Month hand, Moonphase, Perpetual Calendar |











