Patek Philippe Aquanaut 5168G-001
| OW Ref | GATO506173 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut 5168G-001
Patek Philippe Aquanaut 5168G-001
| OW Ref | GATO506173 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506173 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










